پیکسل 4 گوگل در سنجش صوتی DxOMark رتبه پنجم را کسب کرد


پیکسل ۴ گوگل در آزمایش‌های مربوط به سنجش صوتی DxOMark توانست رتبه‌ی پنجم را به‌دست آورد. 

اواخر مهر، . حالا نوبت به سنجش صوتی و قابلیت‌های پخش این گوشی هوشمند رسیده است. در بررسی‌های انجام‌شده در سنجش صوتی DxOMark، گوشی هوشمند پیکسل ۴ گوگل ازنظر ارزیابی صوتی و پخش موفق شد رتبه‌ی پنجم را ازآنِ خود کند.

DxOMark

مقاله‌های مرتبط:

امتیاز کلی پیکسل ۴ گوگل در سنجش صوتی ۶۸ اعلام شده که تنها چند امتیاز کمتر از ایسوس ROG فون ۲ و آیفون ۱۱ پرو اپل است. پیکسل ۴ توانست در آزمون‌های مربوط به پخش صدا و با صدای باس، امتیاز مطلوبی کسب کند. باوجوداین، گوشی هوشمند گوگل ازنظر پخش صدا و صدای باس توان رقابت با دستگاه‌های قدرتمند بازار را ندارد. 

پیکسل ۴ در آزمایش‌های مربوط به قابلیت ضبط صدا در حجم‌ صدای مختلف، توانست عملکرد خوبی از خود به‌نمایش گذارد و بدون کمترین اعوجاج آن را انجام دهد. ناگفته نماند گوشی اهالی مانتین‌ویو در بخش قابلیت ضبط صدا هنگام تصویربرداری ویدئویی نیز عملکرد خوبی از خود نشان داد؛ البته صدای ضبط‌شده تا حدی حالت کوبش و آرتیفکت درخورتوجه و نویز غیرطبیعی در پس‌زمینه‌ی صدا دارد.  

درپایان باید اشاره کنیم DxOMark معتقد است گوشی هوشمند پیکسل ۴ گوگل برای کاربران معمولی می‌تواند نتایجی فراتر از انتظار را ارائه دهد. 


Source link

تکنولوژی

حمید فتاحیانمشاهده نوشته ها

از سال 1382 وارد فعالیت وب سایت شدم و در همان سال اولین وب سایت اینترنتی خود را راه اندازی کردم, تخصص شبکه و تجارت الکترونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *